Daha Uzun Yaşamanızı Sağlayacak 7 Yiyecek

Daha Uzun Yaşamanızı Sağlayacak 7 Yiyecek

Kale Marulu
Kale Marulu


Kanser, kalp hastalıkları ve enfeksiyona karşı korumaya yardımcı olan karotenoidleri içerir. Lif açısından yüksektir K Vitaminini oldukça yüksek miktarlarda içerir C Vitamini, Folik asit, B6 vitamini manganez ve potasyum sağlar Kolesterolü düşürür. Her mevsimde bulunur Osteoporoz’a karşı koruyan Kalsiyum içerir.

Acai Üzümü
Acai Üzümü


Kalp sağlığı için Antosiyanin içerir. Kilo vermede yardımcıdır Antioksidanla doludur Enflamasyonu azaltır ve dolaşımı artırır Acai üzümü yağı nemlendirici olarak kullanılır Cildi hücresel zararlardan korur.

Hindistan Cevizi Yağı
Hindistan Cevizi Yağı


Vücudun diğer besinleri absorbe edebilmesine yardımcı olur. Yüksek derecelerde pişirmeye dayanıklıdır Sadece anne sütünde bulunan monotaurin maddesini içerir Diyabeti kontrol etmeye yardımcı olur Saçlarınıza bakım yaparken kullanabilirsiniz.

Chia Tohumu
Chia Tohumu


Omega 3 yağ asitleri içerir Cildin nemli kalmasına yardımcı olur Kan şeker seviyelerini düzenler Protein, B vitamin kompleks, kalsiyum, potasyum ve lif bakımından zengindir.

Mercimekler ve Fasulyeler
Mercimekler ve Fasulyeler


Kolesterolü düşürmeye yardımcı olan bir çok çözünebilir lif içerir Demir açısından yüksektir Baklagilleri, C vitamini yüksek bir besinle beraber tüketmek, maksimum demir emilimi sağlar Kilo kontrolü için idealdir Protein ve lifle doludur, bu nedenle tok tutmaya yardımcı olur.

Yaban Mersini
Yaban Mersini


Yaban MersiniAntioksidanla doludur Enfeksiyonu önler Bakır, selenyum, çinko, demir, C vitamini, B kompleks ve E vitamini açısından zengindir Beyin Sağlığını artırır Lif Açısından yüksektir.

Maca Turbu
Maca Turbu


Güçlü bir afrodizyaktır Enerji, güç ve dayanıklılığı artırır. Anksiyete ve depresyonu azaltır.

E-Bültenimize Abone Olun
Top