Gebelikte Beslenme

Gebe kalmaya karar veren kişilerin sağlıklı kan bulgularına ulaşması, ideal kilosuna gelmesi ve sağlıklı bir hamilelik yaşaması için ilk adım.

Çocuğunuzun beslenme mirası hamilelikte başlar. Hamileliğin başlangıcından itibaren anne ve bebek sağlığının en doğru şekliyle oluşmasını sağlayacak besin çizelgeleri düzenlenir.

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ile Gebelikte Beslenme Danışmanlığı

Hamileliğini öğrendiği an başvuran anne adaylarımızın, 3'er aylık periyodlarda bebeğin ve annenin ihtiyacı olan besin gruplarına göre beslenmesinin planlanması süreçlerini kapsayan "Gebelikte Beslenme Danışmanlığı" programımızda;

  • - Anne ve Bebekte gelişme tablosu
  • - Gebelikte oluşabilecek beslenmeye bağlı komplikasyonların engellenmesi
  • - Gebelikte oluşan hormonal değişimlerin (aş erme vb.) sağlıklı beslenme programı ile giderilmesi

Gebelikte Beslenme Danışmanlığı

Taylan Kümeli ile anne adaylarına özel "gebelikte sağlıklı beslenme" programına katılmak ve randevu almak için lütfen tıklayın.

Sağlıklı Beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen ve bize danışan kişi veya kişilerde ilk amacımız süreklilik ve huzur ilkeleriyle bedenini tanımasıdır.

Yapılan vücut analizi ve bireysel tanıma süreçleriyle hazırlanan beslenme programında kişinin sosyal hayatı, genetiği, psikolojisi, fiziksel aktivite yetkinliği dikkate alınır.

Haftalık periyodlarda ölçümleme yapılır ve beslenme çizelgesi periyodik olarak yenilenir.