İş Yaşamında Sağlıklı Beslenme Programları

Çalışanlar ve yöneticiler için beslenme danışmanlığı, doğru kilo yönetimi, sağlıklı yemekler, sağlıklı menü seçimi ve satın alma gibi konularda özel eğitim programları ve seminerleri içermektedir. Sağlıklı beslenme, yaşamın her alanında doğru seçime bağlıdır. Kurumsal beslenme danışmanlığı, çalışanların yaşam kalitesini ve verimliliğini artırmak için çok önemlidir. Beslenme eğitim programları ve seminerleriyle sağlıklı beslenmenin şirket çalışanları için sosyal sorumluluk olarak görülmesi sağlanmaktadır. Sağlıklı beslenme, çalışanların ve yöneticilerin üretkenliğini, başarısını ve motivasyonunu güçlendirir.

iş yaşamında beslenme danışmanlığı

İş Yaşamında Beslenme Danışmanlığı Şirketlere ve Çalışanlarına Ne Tür Avantajlar Sağlar?

  • - Taylight kontrolünde yapılan önerilerle sağlıklı çalışan oranı artmaya başlar.
  • - Çalışanların bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklar azalır ve devamsızlık oranı azalır.
  • - İş Yaşamında Beslenme Danışmanlığı, çalışanların moralini ve motivasyonunu yükseltir ve verimlilikleri artar.
  • - Sağlıklı beslenme ve başarılı beslenme eğitimleri, sağlık giderlerini düşürür ve çalışanlar için sigorta poliçelerinin satın alma sürecinde avantajlar sağlar.
  • - Doğru menü planlama eğitimi nedeniyle mutfakta oluşan atıklar azalır ve satın alma departmanı kazanç sağlar.
  • - Çalışanların vitamin ve mineral eksiklikleri doğru beslenme alışkanlığı edinerek ortadan kalkarken, çalışanların dikkat dağınıklığı ve yorgunluğu da ortadan kalkar.

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli

Kurumsal Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı programımız kapsamında;

  • - Online yada iş yerinizde sağlıklı beslenme kurallarını sizin koşullarınıza uygun hale getirecek öneriler ve pratik çözümler verilir.
  • - Kilo sorununuzu çözen, sağlığınızı koruyan, basit fiziksel aktivitelerle kişiye özel hazırlanan programlar yapılır.
  • - İş yaşamında sağlıklı beslenme danışmanlığında, çalışanlara sağlıklı beslenme seminerleri verilir, bu esnada tüm çalışanların beden ve beslenme analizleri yapılarak çalışan mevcut beslenme düzeni hikayeleri alınır ve aksayan taraflar düzenlenir.
  • - Değerlendirme sonucunda riskli grupta bulunan çalışanlara isteğe bağlı olarak bireysel beslenme danışmanlığı uygulanır ve haftalık takipleri yapılır.

İş Yaşamında Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ile İş Yaşamında Sağlıklı Beslenme Programları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

 

Sağlıklı Beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen ve bize danışan kişi veya kişilerde ilk amacımız süreklilik ve huzur ilkeleriyle bedenini tanımasıdır.

Yapılan vücut analizi ve bireysel tanıma süreçleriyle hazırlanan beslenme programında kişinin sosyal hayatı, genetiği, psikolojisi, fiziksel aktivite yetkinliği dikkate alınır.

Haftalık periyodlarda ölçümleme yapılır ve beslenme çizelgesi periyodik olarak yenilenir.