Kids in the Kitchen

Kids in the Kitchen, nitelikli ve deneyimli uzmanlar tarafından profesyonelce tasarlanmış benzersiz bir hizmettir. Sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda çocuğunuza, hayatlarının geri kalan kısmında yararlanacakları bilgiler ve deneyimler sağlar, ve en önemlisi onların beslenme davranışlarını değiştirir.

Bu da sağlıklı bir yaşam tarzı, daha iyi fiziksel ve zihinsel gelişim, artan akademik başarı, ve obezite, diyabet, kalp ve damar hastalıkları ve kanser gibi metabolik hastalıklardan korunmaya destek anlamına gelir.

Kids in the kitchen

Kids in the Kitchen, Londra ve İstanbul’da aynı anda gerçekleştirilen, çocuklar için beslenme davranış değişikliği ve sağlıklı beslenme eğitimi olup, asıl amacı çocuklarda beslenme davranışını değiştirmektir.

Toplamda 10 saat (2 saat/seans x 5 seans) süren bu eğitim ne bir yemek pişirme kursu, ne de bir zayıflama programıdır.

Kids in the Kitchen, çocukların bilgi, farkındalık, beceri ve davranışlarını drama, beş duyunun kullanılması, sanat ve oyunlar ile geliştirirken, onları hayatları boyunca beslenme konusunda kendilerine yeter olmaları için cesaretlendirir.

Kolay erişim için İstanbul ve Londra'nın merkezi yerlerinde verilen eğitimler, iki yaş grubu kategorisinde düzenlenmiştir; 5-8 ve 8-11 yaş. Her çocuğun odaklı ve eğlenceli bir ortamda sağlıklı beslenme öğrenebilmesi amacıyla gruplar küçük tutulmakta ve her grupta en fazla 10-12 çocuk ağırlanmaktadır.

Taylan Kümeli ile Çocuklar İçin Atölyeler

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli denetiminde Çocuk Mutfak Atölyelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen linke tıklayınız.